Macierz PowerStore 500 w ofercie Alterkom

Bez względu na to, czy jesteś małą czy dużą firmą, pozwól sobie na zwiększenie wydajności systemów pamięci masowej nawet o 25%, mniejsze koszty i 15% mniejsze opóźnienia, a to wszystko dzięki macierzy Dell EMC PowerStore 500.

Dlaczego warto wybrać PowerStore 500 ?

1. W oszczędnej konstrukcji jest wszystko czego oczekują profesjonaliści, w tym procesory Intel Scalable Xeon, end-to-end NVMe z pamięcią flash, dyski SSD Intel Optane, czy technologia QuickAssist.

2. Architektura oprogramowania oparta na kontenerowych modułach, dostarcza i integruje zaawansowane możliwości systemu. Oprócz nowych modułów opracowanych specjalnie dla PowerStore, znajdziemy także aplikacje i funkcje z portfolio rozwiązań wieloplatformowych firmy Dell Technologies, w tym AppSync, SRM i Data Protection Suite, które można zintegrować bezpośrednio ze środowiskiem operacyjnym PowerStore.

3. Skalowanie w górę i w dół – skalowanie pojedynczych dysków do 25 dysków plus zaawansowana technologia klastrowania umożliwia skalowanie mocy obliczeniowej systemu do łącznej liczby czterech urządzeń PowerStoreT.

4. Integracja własnej infrastruktury on-premises z hybrydowymi rozwiązaniami chmury z zachowaniem spójności operacyjnej.

5. Zarządzanie pamięcią masową poprzez optymalizację pojemności i wydajności przy gwarantowanej redukcji danych w stosunku 4:1 (program Future-Proof) oraz Anytime Upgrade – aktualizacje w dowolnym czasie, najbardziej elastyczny w branży program modernizacji kontrolerów.

6. Automatyzacja wzbogacona o Dell EMC CloudIQ, oprogramowanie do monitorowania i analizy pamięci masowej, które wykorzystuje sztuczną
i ludzką inteligencję, aby zapewnić dane na temat wydajności i pojemności w czasie rzeczywistym.

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem Dell EMC PowerStore 500 lub potrzebujesz więc informacji, zapraszamy do kontaktu handlowy@alterkom.pl

 

Źródło: www.dell.com